2014 Fixtures Announced (Click title to view fully)

LADIES
Time Pool Team Team
10:30 A Maesteg Celtic RFC v Team Pink
10:45 B Riley Sport Flamingoes v Porth Ladies
11:00 C 7 Sisters RFC v Pencoed Phoenix
11:15 D Pontyclun Falcons v Flamingoes
11:30 A Maesteg Celtic RFC v Drunken Remz
11:45 B Riley Sport Flamingoes v Barry Bombettes
12:00 C Gwernyfed Ladies RFC v Pencoed Phoenix
12:15 D Croesyceiliog RFC v Flamingoes
12:30 A Drunken Remz v Team Pink
12:45 B Porth Ladies v Barry Bombettes
13:00 C Gwernyfed Ladies RFC v 7 Sisters RFC
13:15 D Pontyclun Falcons v Croesyceiliog RFC
13:30 Break
13:45 Plate Semi 1 Runner Up Pool A v Runner Up Pool B
14:00 Plate Semi 2 Runner Up Pool C v Runner Up Pool D
14:15 Cup Semi 1 Winner Pool A v Winner Pool B
14:30 Cup Semi 2 Winner Pool C v Winner Pool D
Move to pitch 2
PITCH ONE
Time Pool Team Team
09:45 C Rhigos v South Gower Allsorts
10:00 B Ponty Butchers v The Seasiders
10:15 A Old Grammarians RFUC v Treherbert RFC
10:30 D Ystrad Rhonda RFC v Wizards of Wales
10:45 C Porth Honey Badgers v South Gower Allsorts
11:00 B Cambrian Welfare A v The Seasiders
11:15 A Old Grammarians RFUC v Porth Parlings
11:30 D Ystrad Rhonda RFC v Rhino Sharks
11:45 C Rhigos v Porth Honey Badgers
12:00 B Ponty Butchers v Cambrian Welfare A
12:15 A Porth Parlings v Treherbert RFC
12:30 D Rhino Sharks v Wizards of Wales
12:45 BREAK v
13:00 Plate 1/4 Final 1 Runner Up Pool A v Runner Up Pool C
13:15 Cup 1/4 Final 1 Winner Pool A v Winner Pool C
13:30 Plate 1/4 Final 2 Runner Up Pool B v Runner Up Pool D
13:45 Cup 1/4 Final 2 Winner Pool B v Winner Pool D
14:00 v
14:15 Plate Semi 1 Winner Plate 1/4 One v Winner Plate 1/4 Two
14:30 Cup Semi 1 Winner Cup 1/4 One v Winner Plate 1/4 Two
Move to pitch 2
PITCH TWO
Time Pool Team Team
09:45 H Beach Rugby Wales v Porth P!55worms
10:00 G Vadre Magpies v Hirwaun Pups
10:15 F Pershore Piddlers v Porth Pensioners
10:30 E Cambrian Welfare B v Y Baa Bariaid
10:45 H Wattstown v Porth P!55worms
11:00 G Llanelli Warriors v Hirwaun Pups
11:15 F Porth Pensioners v Hirwaun Vets
11:30 E Swansea Gladiators v Y Baa Bariaid
11:45 H Wattstown v Beach Rugby Wales
12:00 G Vadre Magpies v Llanelli Warriors
12:15 F Pershore Piddlers v Hirwaun Vets
12:30 E Cambrian Welfare B v Swansea Gladiators
12:45 BREAK v
13:00 Plate 1/4 Final 3 Runner Up Pool E v Runner Up Pool G
13:15 Cup 1/4 Final 3 Winner Pool E v Winner Pool G
13:30 Plate 1/4 Final 4 Runner Up Pool F v Runner Up Pool H
13:45 Cup 1/4 Final 4 Winner Pool F v Winner Pool H
14:00 Fair Play Match Swansea Gladiators v Llanelli Warriors
14:15 Plate Semi 2 Winner Plate 1/4 Three v Winner Plate 1/4 Four
14:30 Cup Semi 2 Winner Cup 1/4 Three v Winner Cup 1/4 Four
14:45 Plate Final Ladies Winner Plate Semi One v Winner Plate Semi Two
15:00 Plate Final Mens Winner Plate Semi One v Winner Plate Semi Two
15:15 Cup Final Ladies Winner Cup Semi One v Winner Cup Semi Two
15:30 Cup Final Mens Winner Cup Semi One v Winner Cup Semi Two